Sevginin Katıksızı

Sevginin Katıksızı / Jack London. Öteki Yayınları. Ürün yorumu yok. Orjinal isminin Türkçe karşılığı "Jerry'nin Kardeşi Michael'' olan kitap Türkçe'de "Sevginin Katıksızı'' adıyla kabul görmüştür.

Responsive image
YAZAR
Jack London
DOSYA BOYUTU
8,99 MB
YAYIN TARIHI
2018
DIL
Türkçe
ISBN
9789755843285

Bir Sevginin Katıksızı kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Sevginin Katıksızı kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Jack London tarafından yazılmıştır.


Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)   Yeraltı edebiyatının belki de ilk öncülerinden biridir Jack London. Varoluşunun bazen yetenek, bazen inat, bazen kas gücü, çoğu kez bunların hepsiyle birlikte ve daha çok da insanın yaşam sevinciyle edebiyata ve romana yansımasıdır Jack London. Orjinal isminin Türkçe karşılığı “Jerry’nin Kardeşi Michael’’ olan kitap Türkçe’de “Sevginin Katıksızı’’ adıyla kabul görmüştür. Sevgi katıksız olduğunda yaşam, insan ve doğayla hep barışıktır. Kapak ve Sayfa Düzeni : Özgür YurttaşYayına Hazırlayan: Aytül Fırat   


Orjinal isminin Türkçe karşılığı "Jerry'nin Kardeşi Michael'' olan kitap Türkçe'de "Sevginin Katıksızı'' adıyla kabul görmüştür. Sevgi katıksız olduğunda yaşam, insan ve doğayla hep barışıktır.